di5 architekti inženýři

Návrhy Interiérů

Od samého počátku práce di5 architekti neoddělují návrh budovy a návrh jejího interiéru. Naší prioritou je navrhnout prostor na míru tak, aby se v něm obyvatel cítil dobře a splňoval jeho představy.

  • návrhy pracovišť - Při návrhu interiéru vždy analyzujeme potřeby, pracovní postupy a specifické nároky budoucích uživatelů. Dobré pracovní místo nebo prostředí má pozitivní vliv na pracovníky, jejich vzájemnou spolupráci, pracovní efektivitu a v neposlední řadě i identitu celé společnosti. Samozřejmou součástí naší práce na návrhu interiéru pracoviště je i návrh osvětlení, barevností a nábytku.
  • bytové stavby - Součástí každého návrhu rodinného domu či bytů je i koncepce řešení osobitého interiéru, jeho provozních vazeb, barevnosti i osvětlení. Vhodné prostorové uspořádání jednotlivých provozů a funkčních celků vede k úspoře místa a estetickému působení interiéru i při běžném užívání. Vhodně zvolená barevnost a osvětlení pomůže zvýraznit přednosti navrženého prostorového řešení.
  • ostatní - Součástí naší práce jsou i návrhy interiérů obchodů, restaurací, hotelů apod., kde opět uplatňujeme respekt k provozním zákonitostem, představám a přáním investora a jedinečnému osobitému výrazu výsledku.


přejít do projektů interiéru