Novinky

BIM DAY 2013

Zveme Vás na konferenci pořádanou občanským sdružením Odborná rada pro BIM pod názvem:

BIM DAY 2013 : BIM jako výzva, BIM jako vize!
Konference se uskuteční v Národní technické knihovně v Praze, ve čtvrtek 31. října 2013

Na konferenci bude představen BIM jako proces - užitečný, moderní a efektivní způsob projektování, výstavby a správy budov a infrastruktury - nástroj využívání informací o budově během celého jejího životního cyklu.
Cílem konference je roční ohlédnutí za vývojem zavádění BIM do praxe jak v zahraničí, tak i v České republice.
 

Prezentace BIM

Na Veletrhu PAMÁTKY proběhla prezentace: "BIM - moderní způsob pasportizace a evidence památky" se zaměřením na BIM v oblasti památkové péče. Prezentaci zobrazíte kliknutím.
 

Veletrh PAMÁTKY 2013

Zveme Vás na 2. ročník úspěšného Veletrhu PAMÁTKY, který se bude konat v termínu 3. až 5.10.2013. Naše společnost zde bude prezentovat moderní způsob pasportizace a elektronickou evidenci památek na základě BIM zpracování objektů. Zkušenosti v tomto oboru jsme získali především díky pilotním projektům pasportizace státních budov pro systém CRAB či vytvořením BIM 3D modelu Státní opery Praha s využitím detailního otisku reality technologií LaserScan. 3D-model objektu u nás patří ke standardu každého projektu.

BORY MALL

Naši statici vypracovali pro generálního projektanta Helika a.s. projektovou dokumentaci na vybrané dilatační celky obchodně-zábavního centra BORY MALL v Bratislavě