di5 architekti inženýři

O firmě

Seznámení s di5 architekti inženýři s.r.o.

di5 architekti inženýři je rozšířený architektonický ateliér tvořený architekty a inženýry, kteří úzce spolupracují v průběhu všech fází vývoje projektu. Rozsah naší práce začíná přípravou koncepce, přes vývoj a řízení projektu až po dohled nad stavebními pracemi. di5 architekti inženýři jsou připraveni řešit rozdílná zadání z oblasti solitérních budov, územních celků a jejich veškeré infrastruktury, bez ohledu na to, zda se jedná o novostavbu či rekonstrukci. Náš tým je schopen zajistit projekty z oblastí rodinné a bytové zástavby, administrativních komplexů, občanské vybavenosti atd. Našimi klienty jsou jednak významné mezinárodní a české společnosti, ale i privátní klientela.

Za dobu své existence jsme navrhli a realizovali řadu projektů a staveb. Z nejvýznamějších například hlavní správa ČEZ a.s., Administrativní budova ČEZ II, obytný soubor Cihelna, dostavby v areálu Philip Morris a další.

Historie firmy

Společnost di5 architekti inženýři vznikla v roce 1997 jako rozšířený architektonicko inženýrský ateliér z původně inženýrské společnosti pracující od roku 1995. V současné době je tým kanceláře tvořen 20 architekty, inženýry a techniky a dále řadou externích spolupracovníků jednotlivých profesí. V roce 2004 byla společnost certifikována dle norem ISO 9001.

BIM v praxi

di5 architekti inženýři využívají k projektování BIM technologie. Na následujícím odkazu naleznete podrobnější informace.

 

 Facebook di5

 Linkedin di5